Kinderopvang 0-4 jaar Anne Frank

Bij Kindcentrum Anne Frank bieden wij een warme en veilige omgeving waar kinderen van 0 tot 4 jaar met liefde kunnen groeien en zich ontwikkelen. Hier beleven ze veel plezier!

Dagindeling

  • We starten de dag met een rustige activiteit op de grond, zodat we iedereen welkom kunnen heten.
  • Om 9.30 uur is het tijd voor fruit, waarna de kinderen die twee keer slapen naar bed gaan.
  • Voor de andere kinderen organiseren we een VVE-activiteit: verven, knutselen, muziek maken of buiten spelen.
  • Na het buiten spelen wassen we allemaal onze handen en dekken we de tafel voor de lunch. Na het eten gaan de kinderen die één keer slapen naar bed.
  • Na het slapen is er tijd voor diverse activiteiten, vrij spel en nogmaals buiten spelen. Alle kinderen krijgen zowel individueel als in groepjes een activiteit aangeboden.

De kinderen van 2 tot 4 jaar maken spelenderwijs kennis met het dagritme en de structuur van de peuterochtend als voorbereiding op school. Na de peuterochtend lunchen de kinderen van 2 tot 4 jaar met de vaste medewerker in hun eigen groep. Vervolgens is er gelegenheid om - indien nodig - te slapen of rustig te spelen.

In de middag is er tijd voor activiteiten samen met de BSO-kinderen of om lekker te spelen.